Główna

Drewa

Doświadczenie, fachowość i elastyczność w działaniu
Kontakt

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą inżynierską specjalizującą się w automatyce przemysłowej.

Nasze główne przewagi to doświadczenie i fachowość oraz elastyczność w działaniu


Co oferujemy?

Oferujemy całościowe prace

ropoczynające się od analizy technologii i wykonania projektu po przeprowadzenie rozruchu i szkolenie personelu.
Systemy informatyczne

Specjalizujemy się w systemach bazodanowych, SCADA, BMS wykorzystujących sieci VPN i transmisje: światłowodową, radiomodemową, WiFi oraz GPRS. Integrujemy nasze oprogramowanie z istniejącymi systemami Użytkownika.


Technologie cieplne

Realizujemy układy sterowania procesami cieplnymi. Posiadamy doświadczenie w zakresie układów sterowania obróbką termiczną materiałów w atmosferach gazowych i w próżni. Nasze instalacje sterują m.in piecami próżniowymi do lutowania oraz oczyszczania i hartowania metali.


Woda i ścieki

Wieloletnie doświadczenie przy automatyzacji stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków pozwala nam wykonywać systemy sterowania obejmujące wszystkie etapy technologiczne.


Automatyka w przemyśle

Realizujemy układy sterowania w zakładach przemysłowych obejmujące m.in. automatykę i logistykę transportu na liniach produkcyjnych, zrobotyzowane stanowiska paletyzacji, sterowanie maszyn.


Energetyka

Oferujemy prace projektowe, wykonawcze w zakresie energetyki przemysłowej. Projektujemy oraz wykonujemy rozdzielnie nn i SN, układy przekształtnikowe- falowniki i sterowniki tyrystorowe mocy. Posiadamy doświadczenie w układach przekształtnikowego sterowania odbiorników o mocy do 1 MVA.


Baseny

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w automatyce instalacji uzdatniania wody basenowej. Realizujemy także sterowanie strefą rekreacyjną, nagłośnieniem oraz wentylacją i kotłownią; Tworzymy wizualizację technologii całych obiektów i elektroniczne  systemy obsługi klienta.